Beşiktaş Ceylan Kadın Voleybol Takımı, orta oyuncu Sude Naz Uzun’u kadrosuna dahil etti. Sude Naz Uzun, 2023-24 sezonu öncesi Beşiktaş Ceylan ile sözleşme imzaladı.
ING Basketbol Süper Lig ekiplerinden Galatasaray Nef, Pınar Karşıyaka’dan Mahir Ağva’yı transfer etti. Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle: ”Yeni sezon kadro yapılanması çalışmalarını sürdüren Galatasaray Nef, yerli rotasyonunu son iki sezondur Pınar Karşıyaka forması ile ligimizde mücadele eden uzun oyuncu Mahir Ağva ile 2 yıllık anlaşma imzalayarak güçlendirdi. Yeni oyuncumuza...
Şenol Güneş Spor Kompleksinde oynanan karşılaşmanın 20. dakikada Atilla Mocsi’nin attığı golle Çaykur Rizespor, 1-0 öne geçti. 21. dakikada Trabzonspor’dan Jens Stryger Larsen sarı kart gördü. 38. dakikada Çaykur Rizespor’dan Mithat Pala sarı kart gördü. 43. dakikada Çaykur Rizespor’dan Benhur Keser attığı golle skoru 2-0’a getirdi. İkinci yarının 58. dakikasında...
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekiminde kulüp temsilcileri ve TFF yetkilileri yer aldı. Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final müsabakaları tek maç eleme usulüne göre 27, 28 ve 29 Şubat tarihlerinde oynanacak....
Türk Hava Yolları, CEV Kupası yarı final ilk maçında İtalya’nın Savino Del Bene Scandicci takımına deplasmanda 25-27, 12- 25, 18 – 25’lik setlerle 3-0 mağlup oldu. Palazzo Wanny Salonu’nda oynanan karşılaşmanın en skorer oyuncusu Scandicci’den Ekaterina Antropova oldu. Bu karşılaşmanın rövanşı ise 22 Mart Çarşamba günü İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak. Hibya Haber Ajansı
Okçuluk Klasik Yay Erkek Milli Takımı, 19. Akdeniz Oyunları’nda üçüncü oldu. Mete Gazoz, Samet Ak ve Muhammed Abdullah Yıldırmış’tan oluşan milli takım, İtalya’yı 5-4 yendi ve bronz madalya aldı. Hibya Haber Ajansı
Tuzla Belediyesi’nin Türkiye Satranç Federasyonu iş birliğinde 14-15 Ekim tarihleri arasında düzenlediği turnuva kapsamında 81 ilden her yaştan satrançsever bir araya geldi. Turnuvanın gerçekleştiği Tuzla Mimar Sinan İlkokulu Spor Salonu’nda düzenlenen ödül törenine, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel, Türkiye Satranç Federasyonu İl Yöneticileri ve ilçe temsilcisi, sporcular ve aileleri katıldı....