Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şehir protokolü ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Kartal Şehitliği’ni ve Polis Şehitliği’ni ziyaret ederek, şehitlere dualar okuyup, kabirlerine karanfil bıraktı. Kartal şehitliğinde düzenlenen programa Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Haldun Taşan, 12'nci...