Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, beraberinde Dernek Dinar temsilcisi Gazi Hasan Ceylan ve Şehit babaları Fuat Saraç, Süleyman üye ile birlikte Dinar’lı olan yaralı Astsubay Çavuş Fatih Çetin’i ziyaret etti.
GATA araştırma hastanesinde tedavisi süren İstihkam Astsubay Çavuş Fatih Çetin’e geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Kumartaşlı ve beraberindekiler hem Gazi Çetin’i hem de ailesini teselli etti.
Ziyaret hakkında bilgi veren Başkan İsmail Kumartaşlı, “GATA Araştırma Hastanesinde Tedavi altında olan Gazimizi Şehit Babalarımız Fuat Saraç, Süleyman Üye ve Derneğimiz Dinar Temsilcisi Gazi Hasan Ceylan ile ziyaret ettik. Gazimiz ayakta, morali yerinde, daha iyi olacak inşallah.” dedi.
Hibya Haber Ajansı