İstanbul
Açık
32°C
İstanbul
32°C
Açık
Pazar Açık
32°C
Pazartesi Az Bulutlu
30°C
Salı Az Bulutlu
29°C
Çarşamba Az Bulutlu
29°C
Konya’da düzenlenen FIBA 18 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası’ndaki üçüncü maçında 18 Yaş Altı Kız Milli Takımı, Macaristan’a 67-48'lik skorla mağlup oldu.
Konya Spor ve Kongre Merkezi’nde oynanan karşılaşmaya milliler Ece Erginay, Ceren Akpınar, Işık Su Güven, Elif İstanbulluoğlu ve Feray Laic beşiyle başladı. Müsabakanın ilk yarısını Ay-yıldızlılar 32-27 geride tamamladı.
18 Yaş Altı Kız Milli Takım bu sonuçla B Grubu’nu üçüncü sırada tamamladı. Ay-yıldızlılar, A Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan ekiple son 16 turunda karşılaşacak. Millilerin, 5 Temmuz Salı günü oynayacağı müsabaka saat 19.00’da başlayacak.
Hibya Haber Ajansı