enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
33,0407
EURO
35,9167
ALTIN
2.517,24
BIST
10.991,57
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Hafif Yağmurlu
27°C
İstanbul
27°C
Hafif Yağmurlu
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Pazar Açık
32°C
Pazartesi Az Bulutlu
32°C

Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı
16.03.2023 18:00
105
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, maçların programları şöyle:

Spor Toto Süper Lig –  26. hafta

17 Mart Cuma

———

20.00 – Arabam.com Konyaspor – Galatasaray A.Ş. (Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu)

 

18 Mart Cumartesi

————–

13.30 – Kasımpaşa A.Ş. – Hangikredi Ümraniyespor (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)

16.00 – Adana Demirspor A.Ş. – Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Adana Stadyumu)

19.00 – Beşiktaş A.Ş. – İstanbulspor A.Ş. (Vodafone Park)

 

19 Mart Pazar

———–

Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. – Trabzonspor A.Ş.

Yukatel Kayserispor – Atakaş Hatayspor

16.00 – Demir Grup Sivasspor – MKE Ankaragücü (Sivas 4 Eylül Stadyumu)

16.00 – Vavacars Fatih Karagümrük – Medipol Başakşehir FK (Atatürk Olimpiyat)

19.00 – Corendon Alanyaspor – Fenerbahçe A.Ş. (Kırbıyık Holding Stadyumu)

Atakaş Hatayspor ve Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş.’nin ligden çekilmesi nedeniyle Yukatel Kayserispor ve Trabzonspor A.Ş. haftayı müsabaka oynamadan geçecek.

 

Spor Toto 1.Lig –  27. hafta

17 Mart Cuma

———-

20.00 – Altınordu – Tuzlaspor A.Ş. (Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu)

 

18 Mart Cumartesi

————-

16.00 – Çaykur Rizespor A.Ş. – Altay (Çaykur Didi)

19.00 – Gençlerbirliği – Yılport Samsunspor (Eryaman Stadyumu)

Erzurumspor FK – Erzurumspor FK

Bey Çimento Bandırmaspor – Adanaspor A.Ş.

 

19 Mart Pazar

———-

13.30 – Manisa Futbol Kulübü – Eyüpspor (Mümin Özkasap Stadyumu)

16.00 – Dyorex Boluspor – Ankara Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

19.00 – Pendikspor Futbol A.Ş. – Altaş Denizlispor (Pendik Stadı)

 

20 Mart Pazartesi

————–

20.00 – Sakaryaspor A.Ş. – Bodrumspor A.Ş. (Yeni Sakarya Atatürk) (Evsahibi Takım Seyircisiz)

Adanaspor A.Ş. ve Yeni Malatyaspor’un ligden çekilmesi nedeniyle Bey Çimento Bandırmaspor ve Erzurumspor FK haftayı müsabaka oynamadan geçecek.

Hibya Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.