enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
33,0324
EURO
35,9869
ALTIN
2.581,43
BIST
11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
34°C
İstanbul
34°C
Açık
Çarşamba Açık
34°C
Perşembe Az Bulutlu
33°C
Cuma Az Bulutlu
33°C
Cumartesi Az Bulutlu
32°C

Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı
10.11.2022 22:00
131
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, maçların programları şöyle:

Spor Toto Süper Lig –  14. hafta

11 Kasım Cuma

——–

20.00 – Corendon Alanyaspor – Adana Demirspor A.Ş. (Kırbıyık Holding Stadyumu)

20.00 – MKE Ankaragücü – Trabzonspor A.Ş. (Eryaman Stadyumu)

 

12 Kasım Cumartesi

———

14.30 – Demir Grup Sivasspor – Hangikredi Ümraniyespor (Sivas 4 Eylül Stadyumu)

17.00 – Fenerbahçe A.Ş. – Bitexen Giresunspor (Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi)

20.00 – Medipol Başakşehir FK – Galatasaray A.Ş. (Başakşehir Fatih Terim)

 

13 Kasım Pazar

———–

14.30 – Vavacars Fatih Karagümrük – Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. (Atatürk Olimpiyat)

17.00 – İstanbulspor A.Ş. – Atakaş Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı)

17.00 – Yukatel Kayserispor – Arabam.Com Konyaspor (RHG Enertürk Enerji Stadyumu)

20.00 – Beşiktaş A.Ş. – Fraport Tav Antalyaspor (Vodafone Park)

 

Spor Toto 1.Lig – 13. hafta

12 Kasım Cumartesi

——-

13.30 – Pendikspor Futbol A.Ş. – Bodrumspor A.Ş. (Pendik Stadı)

16.00 – Erzurumspor – Adanaspor A.Ş. (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 – Dyorex Boluspor – Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

 

13 Kasım Pazar

——–

13.30 – Tuzlaspor A.Ş. – Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz Stadı)

13.30 – Bey Çimento Bandırmaspor – Manisa Futbol Kulübü (Bandırma 17 Eylül)

16.00 – Altınordu – Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu)

19.00 – Gençlerbirliği – Eyüpspor (Eryaman Stadyumu)

 

14 Kasım Pazartesi

——-

20.00 – Göztepe A.Ş. – Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel Stadyumu)

20.00 – Sakaryaspor A.Ş. – Çaykur Rizespor A.Ş. (Yeni Sakarya Atatürk)

 

Hibya Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.